. . . .
01 / 04

.

02 / 04

.

03 / 04

.

04 / 04

.

Szpital Powiatowy w Kętrzynie zatrudni na umowę o pracę


INFORMATYKA

Wymagane


- wykształcenie preferowane - wyższe
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku


Zadania
zapewnienie sprawnego działania systemów informatycznych, w tym administrację, monitorowanie i zarządzanie systemami IT wewnątrz firmy,

realizację projektów informatycznych obejmujących rozwój i utrzymanie infrastruktury,

wdrażanie aplikacji,

zmiany w obecnych systemach,

współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług przy wdrażaniu nowych technologii i utrzymaniu infrastruktury


Kontakt
Sekcja Kadr Szpitala Powiatowego w Kętrzynie,
tel. 664-357-251,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
CV prosimy przesyłać do dnia 15 lutego 2020r.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital Powiatowy w Kętrzynie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 24 maja 2018 roku (tj. Dz.U. z 2019r. poz. 1781). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Szpital Powiatowy w Kętrzynie zatrudni pielęgniarki i pielęgniarzy do pracy w oddziałach szpitala  i na bloku operacyjnym.
Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny z przełożoną pielęgniarek-nr tel 664 357 226

Fundusze Europejskie

 

Korupcja szkodzi zdrowiu

Projekty