WOŚP - podziękowania

Szpital Powiatowy w Kętrzynie składa serdeczne podziękowania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za przekazany w darze sprzęt medyczny.

Dary, które właśnie dotarły do Szpitala i służą naszym najmłodszym pacjentom to:

• lokalizator naczyń krwionośnych,

• aparat EKG,

• 1 łóżko elektryczne ,
  • 5 łóżek typu „Junior”,

• 9 łóżek dziecięcych szczebelkowych

Serdecznie dziękujemy zarówno Fundacji WOŚP, wolontariuszom jak i wszystkim darczyńcom, którzy co roku dzięki swojej hojności przyczyniają się do podnoszenia standardów opieki medycznej w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie.

Zachęcamy także wszystkich do aktywnego udziału w kolejnych Finałach WOŚP, ponieważ potrzeby w zakresie wysokiej jakości sprzętu medycznego są w dalszym ciągu bardzo duże, a otrzymany sprzęt pozwoli na zapewnienie jeszcze lepszej opieki pacjentom Szpitala.